Suntuubi-palvelussa käytetään evästeitä. Palvelua käyttämällä hyväksyt evästeiden käytön. Lue lisää. OK

Gausi 2011 - 2012
Säbät mustalla, gurlingit punaisella



Su 30.10.11
9.00 Gurlinki Goodies - Lipakka Liuku            11-5  

 

Salibanyn PHLU-aluemestaruussarja 45-v. osa 1
La 05.11.11 Nikke Areena, Orimattila


12.00 Gubbe Goodies - King Kongs 1-1
12.30 sihteeri
14.30 Lataamo -Gubbegee 1-0
15.00 sihteeri
15.30 Gubbegee-Vispaajat 7-0


-------
40v aluesarja
La 19.11.11 Sysmä

12.30 Weikot-SenilGee 3-2
14.30 SenilGee-Putkarit 1-1
16.30 BlackDevils-SenilGee 5-1

18.00 pronssi jake voitti bläkkärit
18.30 finaali bändärit voitti weikot

----

Su 20.11.11
9.00 Aarnikotkat - Gurlinki Goodies   6-7

11.00 SLC-Gurlinki Goodies   12-6                


Su 27.11.11
9.00 Gurlinki Goodies - Flintstones          5-4     
11.00 Gurlinki Goodies - Hokebi    7-8

Su 27.11.11 Energiahalli 1
15.00 erotuomari- (Losa ja Mardi) ja sihteeritehtävät (Tipi)
16.00 Fossil Goodies - Artsin Vispaajat 5-3

Su 04.12.11
9.00 Gurlinki Goodies - Kulman Pallo           4-7                
11.00 PP GFG***** - Gurlinki Goodies           10-5                   


Su 11.12.11
11.00 PHKS Curling - Gurlinki Goodies             11-2                   
13.00 Gurlinki Goodies - järkkävuoro                
                   

Su 11.12.11 Energiahalli 1
16.00 Weikot 50 - Fossil Goodies 3-4

 

 


HYVÄÄ JOULUA JA UUTTA VUOTTA 2012!!!



Su 08.01.12
11.00 Gurlinki Goodies - Triplapoisto  3-14      
            

Su 15.01.12
9.00 Cherry FC - Gurlinki Goodies              6-5


Su 22.01.12
9.00 Messipallo - Gurlinki Goodies             15-2
              


La 28.1.  1977 - 2012
GONSERNI GOLGYTVIISVUOTTA!
Tsembalot Vierumäellä koko päivän, illan ja yön...


Su 29.01.12
11.00 Gurlinki Goodies - Iloinen Kulkija      0-8 luovutus  

HELMIGUU

Su 05.02.12 Energiahalli 1
15.00 erotuomari- (Losa ja Mardi) ja sihteeritehtävät (Terppa)
16.00 Fossil Goodies - Weikot   2-1

Su 12.02.12  SOL Areena  jatgosarjaa
9.00 Flintstones - Gurlinki Goodies        8-3

Su 12.02.12 Energiahalli 1
 15.00 Atikin Moottori - Fossil Goodies    0-9

Salibanyn PHLU-aluemestaruussarja 45-v. osa 2
la 18.2. Energiahalli

12.00 BandyBois-Gubbegee 0-3
13.00 Gubbegee-Weikot 3-2
13.30 sihteeri
14.00 Kingkong-Gubbegee 3-6
16.00 sihteeri
16.30 Gubbegee-Lataaaamo
0-2

Su 19.02.12 SOL Areena jatgosarjaa
11.00 Gurlinki Goodies - Lipakka Liuku  5-7

 

Su 26.02.12 SOL Areena 3 jatgosarjaa
11.00 Gurlinki Goodies - Messipallo  5-7
13.00 järkkävuoro

Su 26.02.12 Energiahalli 1
15.00 Fossil Goodies - Artsin Vispaajat 2-3
16.00 erotuomari- (Losa ja Mardi) ja sihteeritehtävät (Jamppa)

MAALISGUU

Operatsiooni GisaMaggara2012 la 3.3.
Tarkempia ohjeita tulossa....

Su 18.03.12 SOL Areena  jatgosarjaa
11.00 Iloinen Kulkija - Gurlinki Goodies          7-4
Su 18.03.12 Energiahalli 1
15.00 erotuomari- (Losa ja Mardi) ja sihteeritehtävät (Musti)
16.00 Weikot 50 - Fossil Goodies 1-4

Su 25.03.12 SOL Areena jatgosarjaa
9.00 Gurlinki Goodies - SLC         4-10

HUHTIGUU

Su 01.04.12 Energiahalli 1
 14.00 Fossil Goodies - Atikin Moottori 15-1

Su 15.4.12 Energiahalli 2 kaukalo
11.00 Fossil Goodies - Atikin Moottori 10-2

su 22.4.12 Energiahalli 1
klo 14.00 Vispaajat - Goodies 3-7
16.00 erotuomari- (Losa ja Mardi) ja sihteeritehtävät (Gaapo)

GULTAA TULI 50V SARJASSA!!
---

Salibanyn PHLU-aluemestaruussarja 45-v. osa 3
La 28.04.12 Päijänne Areena, Sysmä

11.30 Vispaajat - Gubbe Goodies
12.30 Gubbe Goodies - Bandy Boys
14.30 Weikot - Gubbe Goodies
15.30 ronssi
16.10 Gultapelissä hävittiin Lataamolle
rankkareiden jälkeen,
ELI HOPEAA TULI!

 

Hyvää vappua!!

GEVÄTSEMINAARI LA 5.5.
Paikkana perinteinen Teurastamo Sopengorvessa
 

©2017 Go Goodies Go! FC Goodies Lahti - suntuubi.com