Suntuubi-palvelussa käytetään evästeitä. Palvelua käyttämällä hyväksyt evästeiden käytön. Lue lisää. OK

GOGO GAUSI 2010-2011
GURLINGEINEEN GAIKKINEEN....

su 10.10.10
Gurlinkigee-Cherry 6-6


la 16.10. Syysseminaari teurastamolla alk klo 15

Pe 22.10.10 Energiahalli 1
19.00 Senil Goodies - Weikot
3-7

Su 24.10.10
9.00 Gurlinki Goodies - Iloinen Kulkija 16-4


Pe 29.10.10 Energiahalli 1
19.00 King Kongs -
Senil Goodies 2-3

Su 31.10.10
AP-vastuujoukkue: Gurlinki Goodies HUOM! Paikalle 8.20
(AP-vastuujoukkue arpoo päivän radat järjestykseen, joukkueet
menevät tämän numeron osoittamalle radalle )
9.00 Triplapoisto - Gurlinki Goodies 7-6


Su 31.10.10 Energiahalli 1
15.00 Atikin Moottori - Fossil Goodies 4-7
16.00 tuomarit (Masa ja Lordi) & sihteeri (Waltsu)

Su 07.11.10
11.00 Gurlinki Goodies - Lipakka Liuku 10-8



Pe 12.11.10 Energiahalli 1
19.00 Assan Ball -
Senil Goodies 2-8

Su 14.11.10
11.00 Messipallo KK - Gurlinki Goodies 4-7


Su 14.11.10 Energiahalli 1
15.00 Fossil Goodies - Weikot-50   3-3
---

40v SALIBANDYN PHLU-ALUEMESTARUUSSARJA
Lauantaina 20.11.10 Energiahalli 1-kaukalo:

12.20 Senil Goodies - King Kongs  5-2 
13.00  sihteerivuoro arvotaan pelureiden kesken 

13.40 Bandy Boys - Senil Goodies  2-2
15.00 sihteerivuoro arvotaan pelureiden kesken

15.40 Putkimestarit - Senil Goodies  3-1

---

Su 21.11.10
9.00 Gurlinki Goodies - Peräkylä GFG 2  1-10


----

45v SALIBANDYN PHLU-ALUEMESTARUUSSARJA
Lauantaina 27.11.10 Energiahalli 1-kaukalo:

11.00 Gubbe Goodies – Weikot 3-3
11.40 sihteerivuoron hoiti Pipari-Pena

12.20 Gubbe Goodies – SaviSukat
0-3

----

Su 28.11.10
11.00 Gurlinki treenit  g1-g2  10-0


Pe 03.12.10 Energiahalli 1
19.00
Senil Goodies - Vanha Viikari 4-12
20.00 tuomarit ( Masa ja Lordi) & sihteeri (Jamppa)

Su 05.12.10 Energiahalli 1
15.00 tuomarit (Masa ja Lordi) & sihteeri (Dalle)
16.00 Fossil Goodies - Artsin Vispaajat   9-4

Pe 10.12.10 Energiahalli 1
17.00 Black Devils -
Senil Goodies 7-1
18.00
tuomarit (Masa ja Lordi) & sihteeri (Mäksä)

Su 12.12.10
9.00 Flintstones - Gurlinki Goodies  8-7

plus hetperään siirretty matsi
11.00
Gurlinki Goodies - Trekki 11-4

Su 12.12.10 Energiahalli 1
15.00 Fossil Goodies - Atikin Moottori 9-3

Pe 17.12.10 Energiahalli 1
18.00 Lataamo -
Senil Goodies 4-2
19.00
tuomarit (Masa ja Lordi) & sihteeri (Hartsa)
----

JOULUTAUKO

-------

2011


45v SALIBANDYN PHLU-ALUEMESTARUUSSARJA
Lauantaina 08.01.11 Vierumäki Areena:

11.00 sihteerivuoro
11.40 Wispaajat - Gubbe Goodies 7-1

13.40 King Kongs - Gubbe Goodies 5-2

14.30 PHLU 45-v.pronssi Gubbegee-King 5-0
15.30 PHLU 45-v.finaali Savarit - Weikot. Weikot voitti rankkareilla.


---------

Su 09.01.11
9.00 Gurlinki Goodies - SLC    1-14

Pe 14.01.11 Energiahalli 1
19.00 Weikot -
Senil Goodies 3-2

Su 16.01.11
9.00 PHKS Curling - Gurlinki Goodies 14-3

Su 16.01.11 Energiahalli 1
15.00 Weikot-50 - Fossil Goodies 8-1

Su 23.01.11
11.00 Gurlinki Goodies - Hokebi 9-8

IP-vastuujoukkue: Gurlinki Goodies

Pe 28.01.11 Energiahalli 1
17.00
tuomari (Masa ja Lordi) & sihteeri (Terppa)
18.00
Senil Goodies - Putkimestarit 1-7

Su 30.01.11
11.00 Aarnikotkat - Gurlinki Goodies 10-6

Su 30.01.11 Energiahalli 1
15.00 tuomarit (Masa ja Lordi) & sihteeri (Jami)
16.00 Artsin Vispaajat - Fossil Goodies 4-8

Su 06.02.11
09.00 Kulman Pallo - Gurlinki Goodies 6-9



Pe 11.02.11 Energiahalli 1
19.00
Senil Goodies - Assan Ball 5-3
20.00 tuomarit (Masa ja Lordi) & sihteeri (Reiska)

GURLINGI JATKOSARJAA
Su 13.02.11 SOL Areena
11.00 Gurlinki Goodies - Kulman Pallo   3-11


Su 13.02.11 Energiahalli 1
15.00 Atikin Moottori - Fossil Goodies 3-4

Pe 18.02.11 Energiahalli 1
17.00
tuomarit (Masa ja Lordi) & sihteeri (Musti)
18.00 Vanha Viikari -
Senil Goodies 1-5

GURLINGI JATKOSARJAA
Su 20.02.11 SOL Areena
11.00 Messipallo KK - Gurlinki Goodies  11-3

Su 20.02.11 Energiahalli 1
14.00 Fossil Goodies - Weikot-50    6-5
15.00 tuomarit (Masa ja Lordi) & sihteeri (Masu)

Pe 25.02.11 Energiahalli 1
17.00
Senil Goodies - Black Devils 3-5

Tässä välissä kolmen viigon talviloma....

Pe 18.03.11 Energiahalli 1
18.00
Senil Goodies - Lataamo 4-2

GURLINGI JATKOSARJAA
Su 20.3.11 SOL Areena
9.00 Gurlinki Goodies - Cherry FC   3-8

Su 20.03.11 Energiahalli 1
15.00 vain sihteerivuoro (Ana)
16.00 Fossil Goodies - Artsin Vispaajat 9-0
FOSSILGEE GULTAA!

----

JA SITTEN SYSMÄÄÄN!!:

40v SALIBANDYN PHLU-ALUEMESTARUUSSARJA
Lauantaina 26.03.11 Päijänne Areena Sysmä:

12.20 Senil Goodies - Weikot 0-0

14.20 Black Devils - Senil Goodies 3-3

15.10 Pronssikamppailu Black-Gee 2-4 >>> ALUEPRONSSIA!
16.00 Finaali Putkrit-Weikot . Putkarit voitti.

---

GURLINGI JATKOSARJAA
Su 27.03.11 SOL Areena
11.00 Flintstones - Gurlinki Goodies  8-7

Goodies IP- vastuujoukkue

-----


Pe 01.04.11 Energiahalli 1
17.00
tuomarit (Masa ja Lordi) & sihteeri (Kapa)
18.00 Putkimestarit -
Senil Goodies 5-0 (luovutus!)

Pe 08.04.11 Energiahalli 1
19.00
Senil Goodies - King Kongs

... JA SE OLI SITTEN SIINÄ...

TAI EI OIKEASTAAN VIELÄ..
GEVÄTSEMINAARI LA 14.5. ALKAEN ILTAPÄIVÄSTÄ.
PERINTEISESTI TEURASTAMOLLA

(huom. äityin päivä on ed viikonloppuna!)

©2017 Go Goodies Go! FC Goodies Lahti - suntuubi.com